Orai Kaune
Tel: +370 37 209393
Su jumis nuo 2006 metų!
SPA viešbučių, Sanatorijų ir Dienos SPA "on line" rezervacinė ir informacinė sistema

Apie mus

UAB “Spa&sport travel” savo veiklą pradėjo 2006 m.

Pati mintis, jog reikia įkurti ir pradėti vystyti SPA turizmą Lietuvoje gimė žvelgiant į kaimyninių šalių patirtį. Visose artimiausiose ES šalyse, išskyrus tris Baltijos valstybes, yra po keletą specializuotų kelionių agentūrų, kurios pateikia patraukliausius trumpalaikius (vienos, dviejų ar trijų nakvynių) ar ilgalaikius (savaitės, dešimt dienų...) pasiūlymus susijusius su apgyvendinimu bei sveikatinimu.

Internetinė svetainė registruota www.spatravel.lt vardu. Šioje svetainėje pradžioje buvo pateikiami tik keletas pagrindinių SPA viešbučių Druskininkų regione bei Palangoje. Vėliau, plečiantis geografijai, buvo siūlomos ir Latvijos (Jūrmalos miestas) bei Estijos SPA viešbučių teikiamos paslaugos.

2007 m. pradėta bendrauti su panašaus profilio kelionių agentūra wyspazdrowia.pl. Sukurta nauja internetinė svetainė, kurioje be Lietuvos, Latvijos ir Estijos SPA viešbučių atsirado Lenkijos viešbučiai. Pasikeitė internetinio puslapio dizainas, išsiplėtė viešbučių ir sanatorijų aprašymai,  tačiau pavadinimas liko tas pats www. spatravel.lt. Kartu su internetinės svetainės nauju dizainu buvo išleistas pirmasis SPA viešbučių ir sanatorijų katalogas “SPA katalogas”, kuris apėmė tris Baltijos valstybes, įvairius Lenkijos regionus bei Čekijos pagrindinį SPA kurortinį miestelį Karlovy Vary.

2007 m. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Vokietijos kelionių organizatoriumi, tokiu pačiu Spa Travel pavadinimu. Šiai dienai, bendraudami su Vokietijos kelionių organizatoriumi bei tiesiogiai su SPA viešbučiais mes Jums galime pasiūlyti:

 • Virš 200 SPA viešbučių Čekijoje (Karlovy Vary, Marianske Lazni, Praha, Jahimov), Vengrijoje, Slovakijoje, Bulgarijoje...
 • Lenkijos pajūrio SPA viešbučius
 • Pagrindinius Lietuvos SPA viešbučius bei sanatorijas
 • Lankytojų pamėgtus Latvijos bei Estijos SPA viešbučius

Tais pačiais metais tapome Lietuvos nacionalinės SPA asociacijos nariais.
Galime pasidžiaugti, kad 2008 m. Lietuvos nacionalinės SPA asociacijos organizuotame renginyje "SPA nominacija 2008" kategorijoje "SPA įvykis" tapome nugalėtojais su programa "SPA kelionių ciklas", nominacija - "Įsimintiniausias SPA įvykis 2008".

Laikmetis diktuoja naujas tendencijas. Tad nuo 2010 m. rinkai pateiktas kokybiškai naujas produktas – internetinė rezervacinė sistema, kurioje, klientų patogumui, SPA paslaugas teikiančios įmonės suskirstomos į SPA viešbučius, Sanatorijas, Dienos SPA ir paslaugų užsakymas vyksta realiu laiku.

Šiai dienai tai viena iš nedaugelio tokio pobūdžio internetinių svetainių Baltijos šalyse (vienintelė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje), kurioje Jūs galite:

 • rasti platų SPA viešbučių, sanatorijų, Dienos SPA asortimentą
 • rinktis sveikatinimo, gydymo, poilsinę programą ar tik apgyvendinimą
 • realiu laiku matyti Jums pageidaujamo periodo laisvas vietas bei kainas
 • užsisakyti pageidaujamas paslaugas ar Dovanų Čekį
 • dalyvauti lojalumo programoje. Užsisaknat pageidaujamas paslaugas sistema iš karto pateiks kainą su Jums priklausančia nuolaida
 • kaina – ji yra mažesnė (išimtinais atvejais tokia pati) nei viešbučio skelbiamos oficialios kainos.
 • atsiliepimų skiltyje rasti konkretaus SPA viešbučio ar sanatorijos keliautojų įvertinimus ir nuomones

 

Mes dėkingi, kad esate su mumis