Orai Kaune
Tel: +370 37 209393
Su jumis nuo 2006 metų!
SPA viešbučių, Sanatorijų ir Dienos SPA "on line" rezervacinė ir informacinė sistema

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip užsakyti programas

Kaip užsakyti tik apgyvendinimą

Kada mažėja paslaugų kaina

Apmokėjimo tvarka

Negavau el. paštu rezervacijos patvirtinimo

Kaip atšaukti apmokėtą užsakymą

Kodėl verta registruotis ir prisiungti prie sistemos

Lojalumo programa

 

Užsakymo tvarka

Išsirinkus pageidaujamą SPA viešbutį ar sanatoriją galite užsisakyti pageidaujamas programas arba apgyvendinimą.

Programų užsakymas

 

Norėdami užsisakyti pasirinkto viešbučio ar sanatorijos programą spauskite ant žymos Programų užsakymas. Atsivėrus langui matomos visos galimos programos nuo 2 nakvynių. Galite pasirinkti ir kitą nakvynių skaičių  - virš programos aprašymo matomi galimi pasirinkimai: 1 nakvynės pr., 2 nakvynių pr. ...Norint detaliau sužinoti apie programą ir kainas, paudžiame mugtuką Plačiau. Atsiverusiame naujame lange Jūs:

 • Matote programos pavadinimą
 • Pasirenkate pageidaujamą atvykimo datą ir nakvynių skaičių (jei negalite pasirinkti pageidaujamo nakvynių skaičiaus, tai programa galima tik su nurodytu nakvynių skaičiumi).
 • Pasirenkate susugusių asmenų skaičių, vaikų skaičių ir nurodote jų amžių.
 • Pasirenkate maitinimo tipą. Maitinimas galimas: tik pusryčiai, su 2 kartų maitinimu (tai pusryčiai ir pietūs arba vakarienė – priklauso nuo pasirinktos programos), su 3 kartų maitinimu (pusryčiai, pietūs ir vakarienė). Jei programa neleidžia rinktis pageidaujamo maitinimo tipo, tai programa galima tik su nurodytu maitinimu.
 • Kalendoriuje pasirenkate pageidaujamą kambarį ir datą – su kursoriumi paspaudžiate ant kalendoriaus langelių. Paspaudus ant kalendoriaus langelių, jie paryškėja ir matyti atvykimo ir išvykimo dienos. Po kalendoriumi užsidega užsakomos programos kainą. Jei langeliai pažymėti:
 •   X –  programa negalima
 •  OR – programa galima, tačiau Jūsų pasirinkta data nėra laisvų kambarių. Tuo atveju galite, paspaudę mygtuką Klausti ir užpildę privalomus laukus bei įrašę pageidaujamas pastabas, siųsti užklausą dėl pageidaujamo kambario. Su Jumis susisieks darbo dienomis ir laiku per 3 valandas nuo užklausos pateikimo Jūsų pateiktu tel . numeriu arba el. paštu. Jei atsakymo negausite ilgiau nei  3 val. vadinasi Jūsų pateikta užklausa negalima.
 • Tušti langeliai – programa galima.  Paspaudus mygtuką Tęsti pereinate į užsakymo langa.

Po kalendoriumi galite matyti:

 • Papildomos paslaugos (jei viešbutis ar sanatorija jas siūlo) – galite papildomai užsisakyti papildomas paslaugas. Papildomas paslaugas pašymėjus varnele kaina sumuojais prie bendros programos kainos.
 • Procedūrų sąrašas (jei programa reikalauja iš anksto pasirinkti procedūras) – išvardintos procedūros, kurias reikia pasirinkti prieš atvykstant. Priklausomai nuo programos, procedūros pasirenkamos kiekvienams asmeniui po vieną ar daugiau. Pasirinkus netinkamą procedūrų skaičių sistema neleis atlikti tolimesnių žingsnių.
 • Programos aprašymas – aprašymas kuriame atsispindi suaugusiems ir vaikams teikiamos paslaugos.

Kambarių užsakymas

 

Kambarius galite užsisakyti tik SPA viešbučiuose. Norėdami užsisakyti pasirinkto viešbučio kambarį spaudžiame ant žymos Kambarių užsakymas. Atsivėrusiame naujame lange Jūs:

 • Pasirenkate pageidaujamą atvykimo datą ir nakvynių skaičių .
 • Pasirenkate susugusių asmenų skaičių, vaikų skaičių ir nurodote jų amžių.
 • Pasirenkate maitinimo tipą. Maitinimas galimas: tik pusryčiai, su 2 kartų maitinimu (tai pusryčiai ir vakarienė, su 3 kartų maitinimu (pusryčiai, pietūs ir vakarienė). Jei neleidžia parinktis pageidaujamo maitinimo tipo, tai apgyvendinimas galimas tik su nurodytu maitinimu.
 • Kalendoriuje pasirenkate pageidaujamą kambarį ir datą – su kursoriumi paspaudžiate ant kalendoriaus langelių. Paspaudus ant kalendoriaus langelių, jie paryškėja ir matyti atvykimo ir išvykimo dienos. Po kalendoriumi užsidega kambario kainą. Jei langeliai pažymėti:
 •   X –  kambarys negalimas,  
 •  OR – kambarys galimas, tačiau Jūsų pasirinktai datai nėra laisvų kambarių. Tuo atveju galite, paspaudę mygtuką Klausti ir užpildę privalomus laukus bei įrašę pageidaujamas pastabas, siųsti užklausą dėl pageidaujamo kambario. Su Jumis susisieks darbo dienomis ir laiku per 3 valandas nuo užklausos pateikimo Jūsų pateiktu tel . numeriu arba el. paštu. Jei atsakymo negausite ilgiau nei  3 val. vadinasi Jūsų pateikta užklausa negalima.
 • Tušti langeliai – kambariys galimas. Paspaudus mygtuką Tęsti pereinate į užsakymo langa.

Po kalnedoriumi matyti kambario nuotrauka ir aprašymas kas yra įskaičiuota į kambario kaina.

Kaina ir atsiskaitymo tvarka

Kaina

 

www.spatravel.lt “On line” sistemoje pateikiama kambarių arba programų kaina, kuri yra tokia pati arba mažesnė nei oficialios viešbučio kainos.

Kaina mažėja:

 • jei Jūs esate užsiregistravę šioje svetainėje ir užsisakote jau ne pirmą karą. Jums taikoma nuolaidų sistema, priklausomai nuo surinktų taškų skaičiaus. Prieš užsisakydami paslaugas prisijunkite prie sistemos ir šį rezervacinė sistema Jums priklausomas nuolaidas suskaičiuos automatiškai.
 • Jei Jūs turite Dovanų Čekį, tai išsirinkę pageidaujamą programą ar kambarį, paslauskite nuorodą Turiu Dovanų Čekį, suveskite šio čekio numerį ir kodą. Sistema automatiškai suskaičiuos galutinę išsirinktų paslaugų kainą.  

Apmokėjimas

 

Apmokėjimas už paslaugas atliekamas tik esan laisviems kambariams. Tuo atveju rezervacinė sistema Jums leidžia paspasuti  mygtuką Tęsti. Paspaudus šį mygtuką atsiveria langas, kuriame Jums reikia užpildyti privalomus laukus.

Paspaudus mygtuką "Užsakyti" bus atlikta pirminė rezervacija ir jūsų nurodytu el. paštu išsiųsta išankstinė sąskaita. Po apmokėjimo el paštu siunčiamas galutinis patvirtinimas.

Jei Jūsų pasirinktu laikotarpiu nėra laisvų kambarių, tai rezervacinė sistema leis atlikti tik  užklausą, be išankstinio apmokėjimo.

Trumpai:

 • Privalote apmokėti 100% paslaugų kainos.
 • Nepatiriate jokių papildomų kaštų, susijusių su paslaugų rezervacija.
 • Mokama litais.
 • Už kitas paslaugas, kurios neįeina į užsakymą (papildomos gydymo procedūros, nakvynė, maitinimas), privalote atsiskaityti viešbutyje.

Negavau el. paštu rezervacijos patvirtinimo

 

Jei Jūs elektroniniu paštu negavote rezervacijos patvirtinimo tai:

 • jei esate užsiregistravęs prie SPA travel sistemos, tai prisijunkite prie šios sistemos ir skiltyje  "Istorija" rasite užsakymo patirtinimą, kurį galėsite atsispausdinti
 • arba skambinkite darbo dienomis ir darbo laiku (8:00 - 17:00) tel. Nr. 837 209393 ar rašykite online@spatravel.lt

Užsakymo atšaukimas

 

Jei užsakymas  atšaukiamas daugiau nei prieš 3 dienas iki atvykimo datos, užsakymas anuliuojamas nemokamai.
Jei užsakymas atšaukiamas likus mažiau nei 3 dienos iki atvykimo datos arba klientas neatvyksta, imamas rezervacijos mokestis – 100% vienos nakvynės kainos, atsižvelgiant į pateiktą užsakymą.

Užsakymą atšaukti galite:

 • jei esate prisiregistravę prie SPA Travel sistemos, tai paspauskite nuorodą "Istorija" ir "Atšaukti".
 • jei nesate prisiregistravę prie SPA Travel sistemos, tai parašykite užsakymo atšaukimo el. laišką adresu online@spatravel.lt, kuriame privalote nurodyti užsakiusio asmens vardą ir pavardė, atvykimo datą bei užsakymo numerį arba skambinkite darbo dienomis ir laiku (8:00 - 17:00) 837 209393. 

Norėdami susigrąžinti pinigus turite parašyti prašymą UAB "SPA&Soprt Travel", kuriame:

 • prašote grąžinti sumokėtą pinigų sumą už atliktą ir atšauktą užsakymą (nurodote užsakymo numerį, atvykimo datą)
 • nurodote vardą ir pavardę, bei  banko sąsakitą, į kuria pervesti pinigus

Parašytą prašymą siųsti el. paštu online@spatravel.lt .

Registracija ir prisijungimas

 

Registracija reikalinga tam, kad klientas susikurtų duomenis reikalingus prisijungimui prie www.spatravel.lt rezervacinės sistemos.
Klientas gali registruotis tik vieną kartą su tuo pčių elektroniniu paštu.

Registruotis ir prisijungti prie rezervacinės sistemos verta, nes:

 • dalyvaujate lojalumo programoje. Jums teikiamos papildomos nuolaidos priklausomai nuo  užsakytų paslaugų kainos.
 • teikiami specialūs pasiūlymai, skirti tik registruotiems vartotojams
 • galite matyti savo įvykdytus užsakymus
 • keisti užsakytų paslaugų duomenis, bei atsispausdinti patvirtinimą
 • keisti prisijungimo duomenis

Lojalumo programa

 

Lojalumo programa taikoma tik registruotiem individualiems klientams.
Registruotiem klientams kiekviena užsakymo kaina sumuojama. Pasiekus tam tikra sumą nuolaidos taikomos  nuo reguliarių paslaugų kainų ( šventiniams ir akcijiniams pasiūlymams taikomos specialios nuolaidos, kurios gali butį ir mažesnės nei priskirta nuolaida).

  Nuolaida iki % Suma
Startas
1% nuo30Eur iki 1.450Eur
Sidabrinis
3% 1.450Eur - 2.896Eur
Auksinis
6% 2.896Eur - 14.481Eur
VIP
10% >14.481Eur