I. Rezervavimas esant sistemoje laisviems kambariams:
1. Klientui suteikiama galimybė rinktis siūlomas programas, bei apgyvendinimo paslaugas.
2. Susipažinęs su programos sudėtimi, apgyvendinimo sąlygomis ir kaina Klientas gali pasirinkti papildomas paslaugas, kambario tipą ir atvykimo datą.
3. Išsirinkęs programą arba apgyvendinimo sąlygas Klientas pereina į kitą užsakymo etapą – formuliarą, kuriame nurodo privalous užsakymo duomenis.
4. Užpildęs duomenis, Klientas gali atlikti apmokėjimą, pagal el. paštu siunčiama išankstinio apmokėjimo sąskaitą. Po apmokėjimo nurodytu el. paštu bus atsiųstas patvirtinimas
4a. El. laiške bus nurodyta: kliento duomenys, viešbučio pavadinimas, pasirinkta programa, paslaugos. Rezervaciją patvirtinantį el. laišką reikia atsispausdinti ir pateikti viešbučio registratūroje.

II. Rezervavimas pagal užklausimą
1. Nesant laisvų kambarių pasirinktai datai, Klientui siūloma programa arba apgyvendinimas pagal užklausimą.
2. Užpildęs formuliarą, Klientas el. paštu gauna užsakomų paslaugų patvirtinimą (arba pasiūlymą rinktis kitas galimybes) bei informaciją apie tai, kaip sumokėti už paslaugas.
3. Klientas už paslaugas gali sumokėti kredito kortele, elektroniniu arba paprastu banko pervedimu.
4. Rezervuotos paslaugos bus patvirtintos, tik gavus apmokėjimą. Klientas gauna el. laišku rezervacijos patvirtinimą, kurį reikia pateikti atvykus viešbučio registratūroje.

III. Apmokėjimas ir rezervavimo atšaukimas
1. Klientas sumoka nurodytą sumą vienu iš sistemoje nurodytų būdų.
2. Klientas nemoka jokių išlaidų, susijusių su rezervavimo sandorio vykdymu.
3. Atšaukus užsakytą ir apmokėtą rezervacija ne mažiau kaip prieš 3 kalendorines dienas, klientui per 10 dienų grąžinama visa sumokėta suma. Norėdami susigrąžinti pinigus turite parašyti prašymą UAB "SPA&Soprt Travel", kuriame:

4. Atšaukus užsakytą ir apmokėtą rezervaciją likus mažiau kaip 3 dienos iki numatyto atvykimo laiko taikomas atšaukimo mokestis - 100 % vienos nakvynės kainos, atsižvelgiant į pateiktą užsakymą.  Norėdami susigrąžinti pinigų likutį turite parašyti prašymą UAB "SPA&Soprt Travel", kuriame:

5. Pinigų suma grąžinama pateikiant prašymą el. paštu info@spatravel.lt arba faksu 837 209494.

IV. Baigiamosios nuostatos
1. Klientas privalo teisingai nurodyti duomenis rezervavimo formuliare.
Viešbutis neatsako už neteisingai pasirinktą atvykimo arba išvykimo terminą nei už kitus klaidingai Kliento nurodytus duomenis.
2. Už teisingą pinigų nuskaitimą nuo kliento sąskaitos atsako elektroninė apmokėjimo sistema EVP International.
3. Tinklalapis www.spatravel.lt neatsako už šios sistemos nesklandumus, atsiradusius ne dėl jo kaltės.
4. Visą atsakomybę dėl atliekamų paslaugų kokybės prisiima paslaugas atliekanti įmonė.

V. Asmens duomenys
1. Klientas rezervuodamas programą ar paslaugas pateikia teisingus privalomus duomenis apie save bei sutinka, kad jo asmens duomenys būtų įtraukti į apskaitos duomenų bazę.
2. Šie duomenys bus naudojami rezervavimo procedūrai įvykdyti, bei rinkodaros tikslais pagal 1997-09-28 sutarties dėl asmens duomenų apsaugos sąlygas.
3. Pateikti asmens duomenys nebus perduoti trečiosioms šalims, kaip to reikalauja LR įstatymai.

VI. Nuostatų patvirtinimas
Pažymėjęs „susipažinau su taisyklėmis“ Klientas pareiškia, kad suprato nuostatose pateiktas sąlygas ir su jomis sutinka. Nepatvirtinus nuostatų, rezervavimas negalimas.